Рада заслухала та затвердила звіт ТСК щодо вбивства Катерини ГандзюкВерховна Рада України на засіданні 11 липня заслухала та затвердила звіт Тимчасової слідчої комісії щодо вбивства активістки і чиновниці Херсонської міськради Катерини Гандзюк та нападів на інших активістів. Об этом сообщает milnavigator.in.ua со ссылкой на СМИ.


За відповідне рішення проголосували 227 народних депутатів, передає Радіо Свобода.


Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів, закінчила роботу у травні цього року. Проект звіту ТСК був оприлюднений на сайті Верховної Раді. За регламентом, народні депутати мали його мають заслухати та затвердити голосуванням.


Напередодні більше 20-и громадських організацій звернулися до спікера Верховної Ради Андрія Парубія та депутаів з вимогою затвердити зазначений звіт ТСК, який містить важливі рекомендації як Раді, так і правоохоронним органам, які мають усунути законодавчі та процесуальні перепони, що, на думку членів ТСК, заважають швидкому та неупередженому розслідуванню справ замовних нападів на громадських діячів.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/rada-zaslukhala-ta-zatverdila-zv-t-tsk-shchodo-vbivstva-katerini-gandzyuk”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя