Вдова Героя АТО підтримала рівненського військового, який проти параду на День Незалежності

Любов Шелкович


Нагадаємо, що учасник АТО з Рівного Андрій Овсійчук висловився проти проведення військового параду на День Незалежності. Він нагадав, як Об этом сообщает konkyrenti.in.ua со ссылкой на СМИ.


24 серпня у 2014 році на передовій вони залишилися без підмоги і води в той час, коли Хрещатиком на параді йшла військова техніка.І додав, що


якби та техніка була в АТО, а не на параді, то чиїсь би син, батько, чоловік, брат, залишилися б живі.Через цю думку у соцмережі Фейсбук Андрія Овсійчука обзивали манкуртом і дурнем. Відверто йому хамили.


Врешті, на захист АТОвця стала дружина загиблого від ран на передовій мешканця Рівного В’ячеслава Мірошника Любов Шелкович. Ми розповідали про її чоловіка у публікації «З Дебальцевого котла ми вийшли в крові і мізках наших хлопців», — Герой АТО В’ячеслав Мірошник. Любов Шелкович написала у Фейсбуці під повідомленням Андрія Овсійчука:


Любов Шелкович Так. І він має повне право це запевняти. Андрій Овсійчук в серпні має багато кого пом’янути, і вони кличуть його не на паради.Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/rivnenskogo_atovtsya_yakyy_vystupyv_proty_paradu_na_den_nezalezhnosti_zahystyla_druzhyna_zagyblogo_na_peredoviy_238255.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя